Шановні батьки,
вже почалися випадки масових захворювань учнів.
Тож, що ми робили сьогодні, у понеділок 28 січня на уроці?
Тема уроку: Подарунки на день народження
Мета уроку:
- практикувати структуру I have, he has...
- вивчити нові лексичні одиниці, які повязані з святкуванням дня народження;
- практикувати навички аудіювання під час розповіді учителя;
- вивчити нову літеру Yy.
Хід уроку:
1. Перекласти речення англійською мовою для того, щоб можна було сісти.
Я маю собаку. Я маю чорного кота. У мене є великий мяч. У мене є ведмедик.
2. Вичення нових слів.
Малюємо торт з свічками та подарунок.
3. Розповідь вчителя з малюнками про хлопчика Тома, у якого було день народження. Тому виповнилося 5 років. Він отримав ведмедика та клоуна у коробці у подарунок.
4. Потім ми на дошці писали речення по розповіді:
Сьогодні ми вивчили нову літеру - Yy.
До речі, ця буква унікальна. Вона позначає як приголосний, так і голосний звук.
Якщо буква Yy стоїть на початку слова, то вона як сильний хлопчик, читається як звук - й.
подивіться відео на сайті >>>>>>>>>>>>>>
Якщо буква Yy стоїть на кінці слова, то вона читається як дівчинка, яка плаче, що стоїть в кінці слова і читається як звук - і.
Порівняйте -
yo-yo (йо-йо) family (фемілі)
yellow (йелоу) berry (бері)
yarn (йан) very (вері)
Домашнє завдання:
1- написати у прописах друковану букву Yy - на сторінці 25
2 - читати у підручнику вправу з словами, які закінчуються на букву Yy (читається -і- ) вправа 5 сторінка 38
вже почалися випадки масових захворювань учнів.
Тож, що ми робили сьогодні, у понеділок 28 січня на уроці?
Тема уроку: Подарунки на день народження
Мета уроку:
- практикувати структуру I have, he has...
- вивчити нові лексичні одиниці, які повязані з святкуванням дня народження;
- практикувати навички аудіювання під час розповіді учителя;
- вивчити нову літеру Yy.
Хід уроку:
1. Перекласти речення англійською мовою для того, щоб можна було сісти.
Я маю собаку. Я маю чорного кота. У мене є великий мяч. У мене є ведмедик.
2. Вичення нових слів.
Малюємо торт з свічками та подарунок.
3. Розповідь вчителя з малюнками про хлопчика Тома, у якого було день народження. Тому виповнилося 5 років. Він отримав ведмедика та клоуна у коробці у подарунок.
4. Потім ми на дошці писали речення по розповіді:
It is a boy.
His name is Tom.
Tom is 5.
Tom has 2 presents.
Tom has a bear and a clown.
Після маленької розминки ми перевіряли домашнє завдання.
Зошити з написаними трьома реченнями вправи 20 на сторінці 36 я зібрала та перевірила. Дуже прикро, що деякі учні не виконали домашнє завдання.
У багатьох учнів були суттєві помилки щодо виконання домашнього завдання.
У Богдана є чорний собака. - це речення можна перефразувати "Богдан має чорного собаку" = Bogdan has a black dog.
Ми також читали вірш "I have..."Сьогодні ми вивчили нову літеру - Yy.
До речі, ця буква унікальна. Вона позначає як приголосний, так і голосний звук.
Якщо буква Yy стоїть на початку слова, то вона як сильний хлопчик, читається як звук - й.
подивіться відео на сайті >>>>>>>>>>>>>>
Якщо буква Yy стоїть на кінці слова, то вона читається як дівчинка, яка плаче, що стоїть в кінці слова і читається як звук - і.
Порівняйте -
yo-yo (йо-йо) family (фемілі)
yellow (йелоу) berry (бері)
yarn (йан) very (вері)
Домашнє завдання:
1- написати у прописах друковану букву Yy - на сторінці 25
2 - читати у підручнику вправу з словами, які закінчуються на букву Yy (читається -і- ) вправа 5 сторінка 38